
TFLS zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Szkoła przygotowała promocję w postaci drugiego kursu gratis.

Profi-Lingua organizuje wakacyjne kursy językowe. Zalety kursów to małe grupy, wykwalifikowana kadra, bezpłatne konwersacje, warsztaty gramatyczne i fonetyczne gratis, zniżka na podręczniki oraz dostęp do biblioteki i mediateki.

Just Time przygotował kursy wakacyjne języka angielskiego. Słuchacze mogą wybrać zajęcia intensywne lub superintensywne.

Archibald w 2018 roku proponuje wiele możliwości nauki angielskiego podczas wakacji. Są to kursy ogólne, gramatyczne lub konwersacyjne. Do wyboru jest intensywność zajęć pomiędzy intensywnym, przyspieszonym i regularnym. Ciekawą propozycją jest Travel English.
Szkoła językowa English For You organizuje wakacyjne kursy językowe.
Peritus - Speed School organizuje wakacyjny kurs języka angielskiego. Początek już w czerwcu.
Empik School zaprasza na wakacyjne kursy językowe.
British School organizuje miesięczne kursy języka angielskiego dla dorosłych.
Cambridge School of English i Akademia Cambridge organizują wakacyjne kursy językowe. Pierwsze zajęcia już 1 lipca 2017 roku.

Szybki kurs języka angielskiego to wakacyjna oferta od Champions' Academy.

Profi-Lingua organizuje wakacyjne kursy językowe.

TFLS organizuje wakacyjne kursy językowe, zapisując się na jeden, 2 kursy dostaniesz gratis.

Just Time organizuje intensywne i superintensywne wakacyjne kursy angielskiego.

Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na wakacje z niemieckim.

Wakacyjne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w The Palms.

Wakacyjna oferta kursów językowych w Centrum Europy.

Szkoła Językowa Lexis organizuje wakacyjne kursy z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz francuskiego.

Intensywne kursy angielskiego podczas wakacji.
Szkoła Hello English to miejsce, w którym uczeń i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu, a kameralne grupy (maksymalnie 4-osobowe) są kompletowane tak, by poziom uczestników był jak najbardziej wyrównany.
"by word of mouth", to angielski idiom oznaczający, że Twoja wiedza o produkcie
nie pochodzi z reklamy ale z polecenia osoby, która go przetestowała. Tak jest z kursami jezykowymi. Te dobre polecane są dalej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Polecenie wiąże się zatem z zaufaniem, wiarygodnością i jakością.
Nasi Słuchacze to przede wszystkim (80%) osoby, które wybrały nasze kursy z polecenia.