14 marca 2018 (środa)
(Archiwum)

COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA

plakat - COACHING I PSYCHOLOGIA - PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA
plakat - COACHING I PSYCHOLOGIA - PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA

Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi, Collegium Civitas zaprasza na konferencję: COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA która odbędzie się 14 marca 2018 roku w Collegium Civitas.
Tempo naszego życia jest coraz szybsze. Możemy mieć coraz więcej, ale też coraz więcej możemy stracić. Ludzie mają wielkie oczekiwania i coraz częściej spotykają ich rozczarowania na drodze do realizacji marzeń i karier. Mają olbrzymie możliwości samorozwoju, ale też są zagrożeni staniem się ofiarą manipulacji. Jak skutecznie korzystać z pomocy coacha i psychologa?

Adresaci:
Psycholodzy, coachowie, kadra zarządzająca, kadra akademicka, nauczyciele, specjaliści i managerowie HR, studenci oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.

Czego si ę dowiemy?

  • W jaki sposób przedstawiciele różnych profesji pomocowych (np. psycholog, coach, psychoterapeuta, psychiatra) mogą współpracować, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi i adekwatnie reagować na wyzwania stojące przed tymi profesjami?
  • Kiedy pomocny jest coach a kiedy psycholog lub inny profesjonalista udzielający wsparcia?
  • Na jakie potrzeby odpowiada każdy z nich? Jak odróżnić profesjonalny coaching od „para-coachingu”, który jest formą manipulacji i niesie szkody dla zdrowia psychicznego jednostek i grup?
  • Jak ustrzec się przed destrukcyjnym wpływem tzw. „uzdrowicieli” stosujących różne formy wpływu społecznego?
  • Jaka jest rola certyfikacji w zapewnianiu klientom profesjonalnego wsparcia?

Analiza i dyskusja w gronie naukowców, praktyków i studentów coachingu na temat współczesnych wyzwań stojących przed psychologami i coachami.

opublikowano: 2018-02-13
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
10 czerwca 2026 (środa), godz. 09:00
Joga w Instytucie
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:00
Pinokio
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:00
Projekt Tuwim
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:00
W 80 dni dookoła świata. Tam i z powrotem
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:15
Symulator elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57
10 czerwca 2026 (środa), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
10 czerwca 2026 (środa), godz. 11:00
X-lecie na BIS
10 czerwca 2026 (środa), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
10 czerwca 2026 (środa), godz. 16:00
X-lecie na BIS
10 czerwca 2026 (środa), godz. 17:45
Dziewczyna Piętaszek
10 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Klątwa Doliny Węży z autorską narracją Łony
Polityka Prywatności