2014-09-14

Gra Miejska „Na tropie przemian – złam kod wolności”

14 września w godzinach 12:00 - 15:00, Krakowskie Przedmieście 34, Zoliborz, Warszawa.

W ramach obchodów 25. rocznicy powołania pierwszego demokratycznego rządu Tadeusza Mazowieckiego, Forum Obywatelskiego Rozwoju zaprasza wszystkich do udziału w grze miejskiej. Wraz z przyjaciółmi wcielcie się w role współpracowników premiera Mazowieckiego i pomóżcie mu stworzyć rząd. Znajdźcie tajne bazy, położone na terenie całego Śródmieściu, aby odnaleźć hasło potrzebne do uratowania polskiej demokracji. Połączcie świetną zabawę z poznawaniem miasta. Przy okazji przypomnijcie sobie wyjątkowy smak wyrobów czekoladopodobnych, grochówki i wystawcie swoją cierpliwość na próbę stojąc w kolejkach. Grając z czasem odkrywajcie kolejne tajemnice przemian ustrojowych i złamcie kod wolności.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Do gry zapraszamy wszystkich chętnych!

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRY:
Rejestracja 3-5 osobowych zespołów tutaj: http://www.for.org.pl/pl/Na-tropie-przemian-zlam-kod-wolnosci

Uwaga!
W przypadku graczy niepełnoletnich, konieczna jest obecność przynajmniej jednej osoby dorosłej, lub zgoda od opiekuna prawnego na udział w zabawie.

CO JEST DO WYGRANIA ?

Książki "Gospodarka w PRL", prof. Janusz Kaliński, Książki "Odkrywając wolność", prof. Leszek Balcerowicz, Komiksy Ekonomiczne, Medale, Zestawy kubków barowych "Spodlady", Gry planszowe "Kolejka", koszulki gry miejskiej

REGULAMIN
http://www.for.org.pl/pl/d/3a36d6d8382c7b553f33829f99da1a5f

data ostatniej modyfikacji: 2014-09-02 10:56:33
Komentarze
 
Polityka Prywatności