2011-07-15

Studenci z całego świata uczą się o zarządzaniu w Warszawie podczas Summer University Warsaw

Blisko pięćdziesięcioro zagranicznych studentów, m.in. z USA, Chin, Korei Południowej, Belgii, Portugalii i Włoch, uczestniczy w tegorocznej edycji Szkoły Letniej SGH - Summer University Warsaw.

Od 4 do 15 lipca studenci wezmą udział w 64 godzinach zajęć. Każdej edycji Szkoły Letniej SGH towarzyszy konkretne hasło - w tym roku tematem wiodącym jest zarządzanie w Europie Środkowej.
W czasie Szkoły Letniej SGH mowa będzie m.in. o konkurencyjności polskiej gospodarki, zarządzaniu przedsiębiorstwem w Europie Środkowej, doświadczeniach związanych z transformacją gospodarczą, o roli małych i średnich przedsiębiorstw w polskiej gospodarce, a także o negocjacjach i zarządzaniu. Wykłady i ćwiczenia będą prowadzone w języku angielskim przez wykładowców SGH. 

Udział w Summer University Warsaw oprócz pozyskanej wiedzy zapewnia uczestnikom zdobycie 8 punktów ECTS, które zostaną wliczone do puli punktów potrzebnych do uzyskania dyplomu na ich macierzystej uczelni.

W ramach Szkoły Letniej zagraniczni studenci odwiedzą Telewizję Polską, Giełdę Papierów Wartościowych, Narodowy Bank Polski oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W wolnym czasie zwiedzą Warszawę, Kraków, kopalnię soli w Wieliczce oraz muzeum Auschwitz-Birkenau.

Summer University Warsaw jest organizowany przez Centrum Rozwoju Edukacji Niestacjonarnej SGH we współpracy z Samorządem Studentów SGH. Partnerem projektu jest Miasto Stołeczne Warszawa.


data ostatniej modyfikacji: 2011-07-05 19:40:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności