14 maja 2009 (czwartek)
(Archiwum)

Otwarte szkolenia z mediacji dla studentów

Ruszyły zapisy na szkolenia z mediacji skierowane do studentów warszawskich uczelni. Szkolenia, które odbędą się 15 maja br, poprowadzą mediatorzy z największych ośrodków mediacyjnych. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenia organizowane są w ramach Dni Mediacji i Negocjacji Uniwersytetu Warszawskiego.

Od dziś można się zgłaszać do udziału w szkoleniach poświęconych efektywnej komunikacji i polubownym metodom rozwiązywania sporów. Zajęcia odbędą na Uniwersytecie Warszawskim. Poprowadzą je przedstawiciele takich jakich organizacji, jak: Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych, Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Polskie Centrum Mediacji oraz House of Mediation. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Szczegółowy program i  zapisy pod adresem:
http://www.komin.wpia.uw.edu.pl/index.php?id=dmn09szkolenia
Organizatorzy zapraszają także wszystkich zainteresowanych na pokazy filmów prezentujących przebieg mediacji, które odbędą się 14 maja.

Przedsięwzięcie organizowane jest w ramach Dni Mediacji i Negocjacji Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędą się między 14 a 16 maja 2009 r. w Warszawie. Organizatorami całego przedsięwzięcia są: Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji UW oraz Studenckie Koło Naukowe KoMiN. Partnerami imprezy są wydawnictwo Wolters Kluwer, kancelarie White & Case oraz CMS Cameron McKenna. Patronat nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Obywatelskich –  dr Janusz Kochanowski, Minister Sprawiedliwości – Andrzej Czuma oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Krzysztof  Rączka. Ponadto Dni Mediacji i Negocjacji zostały wpisane na listę wydarzeń organizowanych w ramach Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009.

Więcej informacji na: www.komin.wpia.uw.edu.pl oraz www.mediacje.wpia.uw.edu.pl


ostatnia aktualizacja: 2009-04-24
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 17:45
Marinette | QUEER WEEK
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:00
Zniknięcie
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Degustacja
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Kto chce być Żydem?
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Maria Stuart
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Sen nocy letniej
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Wspólnota mieszkaniowa
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Żar
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:40
Wielkie piękno
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 20:00
Father Mother Sister Brother
Polityka Prywatności