NEWSY Warszawa
i mazowieckie

tag
W internecie jest wiele artykułów poradnikowych dla studentów, jak znaleźć pierwszą pracę. Poradników dla pracodawców, jak przyciągnąć studenta do pracy, jest mniej. Ogłoszenie sformułowane w niezrozumiały sposób lub propozycja napisania aplikacji mobilnej za darmo tonie najlepsze sposoby na zachęcenie młodych ludzi do pracy. W porozumieniu ze sobą dwóch stron rynku pracy pomaga Akademickie Biuro Karier PJATK.
Akademickie Centrum Szkoleniowe Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych organizuje wakacyjne kursy informatyczne. Podczas szkoleń uczestnicy będą poznawać technologie Amazon Web Services. Zapisy nadal trwają.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych jest najlepszą techniczną uczelnią niepubliczną. W zestawieniu krajowych uczelni niepublicznych zajęła miejsce w pierwszej piątce.
W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych trwają zapisy na studia MBA dla branży IT. Rekrutacja trwa do 1 marca lub do wyczerpania miejsc.
Pierwszy raz w historii, IBL PAN będzie realizował nowatorski program kształcenia doktorantów z zakresu humanistyki cyfrowej. Celem studiów doktoranckich w IBL PAN i PJATK jest podniesienie jakości i efektywności poprzez opracowanie i realizację nowego, interdyscyplinarnego programu kształcenia o profilu akademickim z zakresu humanistyki cyfrowej.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia I, II i III stopnia oraz na studia podyplomowe.
Trwa rekrutacja zimowa w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Zapisy przyjmowane są do 23 lutego.
Data science to nowa specjalność na studiach stacjonarnych na kierunku Informatyka II stopnia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na kursy CISCO.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia podyplomowe Big Data – Inżynieria dużych zbiorów danych.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza do aplikowania na studia anglojęzyczne na Wydziale Sztuki Nowych Mediów.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo.
Rekrutacja zimowa w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych rozpoczęła się 3 stycznia 2017 roku. Zapisy kończą się 24 lutego.
W Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych trwa rekrutacja na studia MBA dla branży IT. Kolejna edycja rozpocznie się w marcu 2017 roku.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na kursy internetowe. Najbliższa rekrutacja rozpocznie się od 2 stycznie 2017 roku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_przeglad_uczelni.gif
boks.jpg
SWPS_220_uni.jpg
WSIiZ_220.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności