NEWSY Warszawa
i mazowieckie

tag
Centrum Europy zaprasza na kursy oryginalnych języków: szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, duńskiego, chorwackiego czy niderlandzkiego.
Trwają zapisy na kursy językowe w semestrze jesiennym w Centrum Europy. Początek zajęć 7 października.
Szkoła Językowa Centrum Europy organizuje kursy dla firm i instytucji. Szkoła zaprasza do udziału w zajęciach standardowych i specjalistycznych, indywidualnych i grupowych. Kursy prowadzone są na miejscu w szkole lub w miejscu wskazanym przez klienta.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy językowe w wakacje. Od czerwca do września zajęcia będą się odbywać w trybie intensywnym czyli 4 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne lub w standardowym dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne.
Centrum Europy prowadzi kursy języków: szwedzkiego, fińskiego, norweskiego, duńskiego, niderlandzkiego i wielu innych. Znajomość niezwykłych języków może otworzyć Ci drzwi do niezwykłej kariery.
W Centrum Europy trwają zapisy na kursy w semestrze wiosennym 2019, który startuje 18 lutego.
Centrum Europy zaprasza do nauki języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, fińskiego, duńskiego, czeskiego i chorwackiego w kursach grupowych w nadchodzącym semestrze, który startuje 8 października 2018 roku.
W ofercie kursów znajdują się zajęcia grupowe w semestrze wiosennym z następujących języków: szwedzki, norweski, fiński, niderlandzki, duński, czeski, chorwacki oraz angielski i rosyjski.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy językowe w semestrze wiosennym 2018.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy języka szwedzkiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Centrum Europy zaprasza na kursy językowe rozpoczynające się w semestrze jesiennym 2017/2018.
Szkoła Językowa Centrum Europy organizuje kursy branżowe, które przeznaczone są dla firm i instytucji, które chcą aby ich pracownicy zdobyli nowe umiejętności językowe i swobodnie posługiwali się specjalistycznym słownictwem związanym z ich branżą.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na kursy w semestrze wiosennym. Przychodząc ze znajomymi skorzystasz z promocji "Przyprowadź słuchacza" - czyli 50zł zniżki dla osoby polecającej i polecanej.
Trwają zapisy na kursy językowe w Centrum Europy. Można zapisywać się do nauki w trybie grupowym lub indywidualnym.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Atticus_dorosli_220.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
ASzWoj_rekrutacja.jpg
WSIiZ_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyszkolenie strzeleckie - 1
 
Polityka Prywatności