NEWSY Warszawa
i mazowieckie

tag
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej przedłużyła do 31 stycznia 2020 roku zapisy na studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna.
W Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej trwa nabór na studia podyplomowe Coaching, myślenie projektowe i tutoring w edukacji. Zapisy przyjmowane są do 15 października.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia. Rekrutacja wrześniowa rozpoczęła się 1 sierpnia.
Do 17 lipca do godziny 12:00 trwa druga tura zapisów na studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia podyplomowe. Zapisy przyjmowane są do końca stycznia.
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza do Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English.
Dodatkowa rekrutacja w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej będzie trwać do 16 września 2018 roku.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy nadal trwają.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej rozszerzyła ofertę studiów podyplomowych.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia. Rekrutacja dodatkowa wystartowała 1 sierpnia i będzie trwać do 18 września 2017 roku.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej zaprasza na studia doktoranckie. Dokumenty będą przyjmowane od 16 do 31 sierpnia 2017 roku w siedzibie uczelni.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Zapisy na rok akademicki 2017/2018 rozpoczęły się 22 maja.
Przy Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej powstało Akredytowane Centrum Egzaminacyjne Pearson Test of English.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej uruchomiła nowe studia podyplomowe na kierunku Wsparcie dzieci i młodzieży z trudnościami wychowawczymi i edukacyjnymi. Planowany termin uruchomienia studiów to luty 2017 r.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Surdopedagogika. Zapisy trwają do 30 stycznia 2017 roku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Archibald_220_weloveenglish.gif
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
boks.gif

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
boks_przeglad_uczelni.gif
WSSIP_220.jpg
WSIiZ_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
nowe_media_220x300.jpg
ASzWoj_rekrutacja.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura studenci UMK
miniatura
 
Polityka Prywatności