Summer University Warsaw 2014 w SGH

Strona www: www.sgh.waw.pl
Dział: Warszawa

Ponad 30 zagranicznych studentów bierze udział w zajęciach tegorocznej edycji Szkoły Letniej w Szkole Głównej Handlowej. W tym roku najwięcej uczestników przyjechało z Azji. Gośćmi są studenci z University of Macau z Chin oraz z dwóch uczelni z Korei Południowej: Pusan National University i Kyungpook National University. Wśród uczestników są także goście z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Japonii i Tajwanu.

Dwutygodniowa Szkoła Letnia potrwa do 11 lipca i obejmuje 64 godziny zajęć prowadzonych głównie przez wykładowców SGH, ale także gości zagranicznych. Oprócz wykładów, dla studentów zostały zorganizowane wizyty w Biurze Parlamentu Europejskiego, na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz w firmie L'Oreal.

Każdej edycji projektu odpowiada inny temat przewodni - hasło SUW w 2014 roku brzmi: "Innowacyjna Europa szansą dla rozwoju współczesnych przedsiębiorstw".

Popołudniami w towarzystwie studentów SGH uczestnicy będą zapoznawać się z kulturą i historią naszego kraju - zorganizowano dla nich m.in. wizyty w muzeach oraz zwiedzanie Starego Miasta w Warszawie.
Dzięki udziałowi w Summer University Warsaw studenci zagraniczni mają możliwość pozyskać nową wiedzę i nawiązać kontakty z rówieśnikami z innych krajów. Zdanie z pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego zapewnia im także zdobycie 8 punktów ECTS, które zostaną wliczone do puli punktów potrzebnych do uzyskania dyplomu na ich macierzystej uczelni.

Summer University Warsaw organizowana jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Samorządem Studentów SGH.

Więcej informacji na www.sgh.waw.pl/suw<http://www.sgh.waw.pl/suw>data ostatniej modyfikacji: 2014-07-02 07:10:39
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
profi_Lingua_test_220.jpg
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
Atticus_dorosli_220.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
SWPS_220_uni.jpg
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
nowe_media_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności