
Przeglądasz oferty pracy, wysyłasz CV, czekasz… a wymarzona praca jest w zasięgu ręki! Około 50 firm i korporacji z różnych branż, w tym banki, biura podróży, agencje doradztwa personalnego, Grupa Hotelowa Orbis, sieć Plus, nc+, właściciel marek Zara, Massimo Dutti czy Bershka, a do tego Google… Przemawia do wyobraźni? Przyjdź na otwarte targi pracy JobSpot – 12 kwietnia w Grupie Uczelni VISTULA w Warszawie.

Mistrz negocjacji, ekspert ds. neurobiznesu czy specjalista od cyberprzestępczości? Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowe kierunki studiów podyplomowych. Rekrutacja na te i pozostałe kierunki studiów podyplomowych - ruszające od semestru letniego – zakończy się 20 lutego 2016 r.

Studia o profilu ekonomiczno-biznesowym, hotelarsko-turystycznym, architektura i urbanistyka w języku angielskim, a może studia mobilne? Grupa Uczelni VISTULA rozpoczyna zimową rekrutację. Kandydaci mogą wybierać spośród bogatej oferty kierunków studiów I i II stopnia oraz podyplomowych, a także skorzystać ze zniżek uzależnionych od daty złożenia aplikacji.

Umiejętności wyznaczania celów, przeprowadzenia zmian, budowania porozumienia i kreatywnego rozwiązywania problemów – to podstawa dla managera, który chce być liderem. Można się tego nauczyć na studiach podyplomowych Coaching managerski – wymóg leadershipu i przewagi nad konkurencją w warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Przed nami piękna rzeźba. Jak ocenić jej wartość? Jak odróżnić oryginał od falsyfikatu? Jakie regulacje prawne, krajowe i międzynarodowe, trzeba znać, żeby ją sprzedać? Jak wybrać odpowiedni dom aukcyjny? Jak wypromować naszą ofertę? Jak orientować się w tendencjach sztuki współczesnej obecnych na rynku? Studia podyplomowe Polski i międzynarodowy rynek sztuki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie przygotują słuchaczy do zmierzenia się z tymi zadaniami.

Grupa Uczelni Vistula (GUV) rozpoczyna współpracę strategiczną z Wyższą Szkołą Zarządzania/ Polish Open University (POU). Jej celem jest wzbogacenie potencjału naukowo-dydaktycznego, rozszerzenie współpracy z czołowymi ośrodkami akademickim w Europie, a także intensyfikacja badań dotyczących warunków prowadzenia biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Broker ubezpieczeniowy przygotowuje dla klienta ofertę ubezpieczenia, doradza. Orientuje się w zawiłościach prawnych i ekonomicznych, jest marketerem i negocjatorem. Umiejętności takie można zdobyć na studiach podyplomowych Dyplomowany broker ubezpieczeniowy i broker reasekuracyjny w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Rekrutacja trwa.

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego i przygotować się do honorowanego przez firmy na całym świecie egzaminu TOEIC® Reading and Listening. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona.

Siatkarki z pierwszoligowej ekipy MUKS Sparta Warszawa już od października podejmą studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia nawiązała współpracę z klubem sportowym.