To najpopularniejszy na świecie test z języka angielskiego w sferze nauki i migracji. Każdego roku do egzaminu IELTS przystępuje ponad 1,5 miliona kandydatów. Egzamin to dla nich pierwszy krok w kierunku zdobycia wykształcenia i zatrudnienia. Ocenia poziom znajomości angielskiego osób, którzy chcą studiować lub pracować w otoczeniu anglojęzycznym.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Podział na dzielnice

Szkoły językowe w Warszawie ze względu na dodatkowy podział na dzielnice znajdują się w osobnej wyszukiwarce

Dzielnice Szkoły językowe Białołęka Szkoły językowe Bielany Szkoły językowe Bemowo Szkoły językowe Ursus Szkoły językowe Włochy Szkoły językowe Ursynów Szkoły językowe Wilanów Szkoły językowe Wawer Szkoły językowe Wesoła Szkoły językowe Rembertów Szkoły językowe Targówek Szkoły językowe Praga Północ Szkoły językowe Praga Południe Szkoły językowe Żoliborz Szkoły językowe Wola Szkoły językowe Ochota Szkoły językowe Mokotów Szkoły językowe ¦ródmie¶cie

Leader School

ul. Wiosny Ludów 2 , 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (62) 736-46-16; fax (062) 736-46-15

Angielski metodą Callana
Metoda idealna dla tych, którzy chcą szybko i skutecznie opanować język, aby komunikować się swobodnie i bez problemów. Na zajęciach się mówi, mówi i jeszcze raz mówi. Każda minuta wykorzystana jest w 100%, każdy mobilizowany jest do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Słowa i zwroty zapamiętywane są bezpośrednio podczas trwania zajęć! Metoda Callana to błyskawiczny efekt bez prac domowych i długiego ślęczenia nad książkami. Aż 12 poziomów zaawansowania do wyboru.

Kursy językowe metodą Sita
Sita to niezwykle skuteczna metoda nauki języków obcych. Bez żmudnych ćwiczeń, bez stresu i wysiłku. Zajęcia z lektorem, wykorzystanie technik relaksacyjnych podczas odsłuchów w laboratorium oraz specjalnie opracowany system powtórek sprawią, że nauka języka obcego będzie czystą przyjemnością! Wszystko dzięki temu, że SITA Learning System wykorzystuje naturalne możliwości ludzkiego umysłu. Na kursie nauczysz się prawidłowo komunikować w sytuacjach życiowych. Dzięki naszej szerokiej ofercie wybierzesz taką intensywność i częstotliwość zajęć, jaka Ci odpowiada.

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE
Jako jedyna szkoła proponujemy dwie możliwości przygotowania się do egzaminu FCE: w sposób tradycyjny oraz przy wykorzystaniu metody Callana. Na kursie równomiernie ćwiczysz wszystkie sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), poszerzasz swoją wiedzę gramatyczną i leksykalną oraz rozwiązujesz zadania typu egzaminacyjnego, dzięki czemu z łatwością zdasz egzamin. Kurs przygotowujący do FCE podzielony jest na 3 do 7 semestrów w zależności od poziomu zaawansowania.

The European Language Certificates (TELC)
Leader School jest wiodącym i jednym z pierwszych ośrodków egzaminacyjnym TELC z języka angielskiego i niemieckiego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu. Nasza szkoła jako jedyna proponuje dwie możliwości przygotowania się do egzaminu TELC: w sposób tradycyjny oraz przy wykorzystaniu metody Callana lub Metody Bezpośredniej wzbogaconej o zajęcia ściśle przygotowujące do egzaminu.

Metoda Bezpośrednia
Metoda Bezpośrednia przeznaczona jest dla tych, którzy stykają się z językiem niemieckim po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy znają gramatykę i chcą swobodnie się komunikować, lecz mają opory

w mówieniu. Lekcja to przede wszystkim rozmowa lektora ze studentami i studentów ze studentami. Dzięki czemu najszybciej nabywana jest najtrudniejsza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, następnie zaś stopniowo wprowadzane są kolejne kompetencje językowe, takie jak: czytanie i pisanie. Metoda Bezpośrednia to prawdziwa rewolucja w nauczaniu języka niemieckiego! Jest 8 poziomów zaawansowania do wyboru.

Przygotowanie do matury z j. angielskiego
Kurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów. Nauczysz się na nim:

 • rozmawiać płynnie i bez trudu
 • opisywać osoby, przedmioty i procesy
 • pracować z tekstem czytanym
 • rozwiązywać ćwiczenia z zakresu rozumienia ze słuchu
 • poprawnie i bezbłędnie pisać różnego rodzaju teksty
 • Ale nasz kurs to nie tylko nabywanie wiedzy i umiejętności. Pomożemy Ci uwierzyć we własne siły i możliwości. Dzięki nam stres przestanie być Twoim wrogiem!

  Języki świata w Leader School
  Aż 18 języków! Wszystkie poziomy zaawansowania!
  Odpowiadamy na Twoje potrzeby. W każdej chwili zorganizujemy kurs z wybranego przez Ciebie języka. Uczą u nas wykwalifikowani lektorzy, dzięki którym język obcy nie będzie już obcy.  Aktualizacje proszę przesyłać na 


  INFORMACJE, OGŁOSZENIA

  Egzaminy językowe

  Nauka języków w Warszawie
  boks.gif
  Archibald_220_weloveenglish.gif
  Atticus_dorosli_220.gif
  a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg

  Nauka języka za granicą
   
  Polityka Prywatności