To najpopularniejszy na świecie test z języka angielskiego w sferze nauki i migracji. Każdego roku do egzaminu IELTS przystępuje ponad 1,5 miliona kandydatów. Egzamin to dla nich pierwszy krok w kierunku zdobycia wykształcenia i zatrudnienia. Ocenia poziom znajomości angielskiego osób, którzy chcą studiować lub pracować w otoczeniu anglojęzycznym.

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Podział na dzielnice

Szkoły językowe w Warszawie ze względu na dodatkowy podział na dzielnice znajdują się w osobnej wyszukiwarce

Dzielnice Szkoły językowe Białołęka Szkoły językowe Bielany Szkoły językowe Bemowo Szkoły językowe Ursus Szkoły językowe Włochy Szkoły językowe Ursynów Szkoły językowe Wilanów Szkoły językowe Wawer Szkoły językowe Wesoła Szkoły językowe Rembertów Szkoły językowe Targówek Szkoły językowe Praga Północ Szkoły językowe Praga Południe Szkoły językowe Żoliborz Szkoły językowe Wola Szkoły językowe Ochota Szkoły językowe Mokotów Szkoły językowe ¦ródmie¶cie

Oxford Learning Center

ul. 25 Czerwca 60
26-600 Radom
tel./fax: 048 48 3602166
tel. 048 48 3601416

Oxford Learning Center rozpoczęło swoją działalność w sierpniu 1994 r. Od tego czasu wiele się wydarzyło. Szkoła zmieniła swoją siedzibę na większą i lepiej wyposażoną. Dzięki czemu zajęcia odbywają się w komfortowych i sprzyjających nauce warunkach.

Z dużą satysfakcją możemy stwierdzić, że każdego roku na naszych kursach kształci się coraz więcej studentów, co jest dowodem, że posiadamy odpowiednio przygotowany zespół lektorów i wysoki poziom prowadzonych zajęć.

Naszym najważniejszym zadaniem jest nieustanne podnoszenie jakości nauczania i zapewnianie naszym słuchaczom profesjonalnej obsługi oraz stworzenie dogodnych warunków pracy naszym lektorom.

W Oxford Learning Center gwarantujemy ambitną naukę w przyjaznej atmosferze. Bogata oferta kursów, którą proponujemy została przygotowana z myślą o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach naszych obecnych i przyszłych słuchaczy.Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
 
Polityka Prywatności