Łazarski zaprasza na studia podyplomowe Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Strona www: www.lazarski.pl/
Dział: Warszawa

Kompleksową wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych zapewniają studia podyplomowe w ramach Akademii Praktyków Prawa na Uczelni Łazarskiego.

Prawo pracy jest dziedziną, która jest istotna dla wszystkich zatrudnionych i zatrudniających. Przepisy zmieniają się często a grup zawodowych mających do czynienia z prawem pracy czy ubezpieczeniami społecznymi jest wiele. Dlatego warto wzbogacić czy uzupełnić dotychczasową wiedzę. Studia przeznaczone są dla pracowników działów kadr, osób zarządzających zasobami pracy, działaczy związkowych, a także pracodawców. Ukończenie studiów może też pomóc      w zmianie kwalifikacji i znalezieniu satysfakcjonującej pracy osobom, które dopiero zamierzają zająć się sprawami kadrowymi.

Program studiów obejmuje zagadnienia z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, procesowego prawa pracy i postępowania kontrolnego inspektora pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Łącznie w ramach programu studiów realizowanych jest 187 godzin wykładowych, z czego aż 36 z ubezpieczeń społecznych (co wyróżnia studia PPiUS spośród innych ofert na rynku edukacyjnym).

Wysoki poziom wykładów gwarantuje doskonała kadra z tzw. najwyższej półki, wybitni przedstawiciele nauki prawa pracy,   w tym sędziowie Sądu Najwyższego, doktorzy nauk prawnych cieszący się uznaniem wśród praktyków oraz sędziowie doświadczeni w orzekaniu w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych. W gronie wykładowców znajduje się również przedstawiciel inspekcji pracy oraz uznany specjalista z zakresu kształtowania w przedsiębiorstwie systemów motywacyjnych i wynagradzania.

10 powodów, dla których warto studiować prawo pracy i ubezpieczeń społecznych w Uczelni Łazarskiego w Warszawie:

  1. kompleksowa wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  2. większość zajęć w formie warsztatów z możliwością zadawania pytań
  3. wykładowcy to: wybitni przedstawiciele nauki prawa pracy, w tym sędziowie Sądu Najwyższego, doktorzy nauk prawnych cieszący się uznaniem wśród praktyków oraz sędziowie doświadczeni w orzekaniu w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych, przedstawiciele inspekcji pracy
  4. konkurencyjna cena (3900 zł za całe studia)
  5. dostęp do zasobów Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz do Systemu Informacji Prawnej Legalis
  6. studenci otrzymują repetytoria z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych napisane przez wykładowców oraz egzemplarze Monitora Prawa Pracy
  7. bardzo dobrze wyposażone sale i kampus akademicki Uczelni (łącznie z własnym dużym parkingiem)
  8. profesjonalna i życzliwa obsługa administracyjna studiów
  9. zaliczenie studiów na podstawie rozwiązanych kazusów  i testu końcowego
  10. zajęcia odbywają się w wybrane weekendy wolne od świąt w godzinach pozwalających na spokojny dojazd

Dr Magdalena Rycak, kierownik studium: "W roku akademickim 2014/2015 ruszy kolejna, szósta już edycja studiów podyplomowych Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w Uczelni Łazarskiego. Dla mnie jako kierownika tych studiów największą nagrodą po każdym zakończonym roku są zadowoleni absolwenci, którzy z reguły w 100 % w wypełnianych ankietach zaznaczają, że poleciliby te studia znajomym. Olbrzymią satysfakcję odczuwam, gdy otrzymuję telefony i maile z podziękowaniami, że dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów ktoś awansował, zmienił pracę na lepszą, czy też bez trudu przechodzi testy podczas rozmów kwalifikacyjnych o pracę"

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące kadry oraz kierunku znajdują się tutaj:

http://ckp.lazarski.pl/studia-podyplomowe/akademia-praktykow-prawa/prawo-pracy-i-ubezpieczen-spolecznych/

data ostatniej modyfikacji: 2016-09-02 19:43:42
Komentarze
 
Polityka Prywatności