www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Możesz się jeszcze zapisać na studia we Wszechnicy Polskiej w Warszawie. Rekrutacja nadal trwa.
Mówi się, że matematyka jest królową nauk. I choć w interesach często się na niej opieramy, zapominamy o innych, równie ważnych przedmiotach. A co, gdyby sięgnąć pamięcią do lekcji fizyki? Do biznesu wkracza Teoria Ograniczeń, która świetnie sprawdza się w zarządzaniu.
Akademia Biznesu MDDP kolejny rok z rzędu zajęła 1. miejsce w kategorii „Training Companies” w najnowszym rankingu Najlepszych Firm Szkoleniowych w Polsce, opublikowanym przez „Book of Lists 2017/2018”.
Po ukończeniu pierwszego roku studiów w Wyższej Międzynarodowej Szkole Biznesu w Warszawie możesz ubiegać się o odbycie części studiów w zagranicznych uczelniach partnerskich. Natomiast od 4 semestru masz możliwość odbywania praktyk i staży w przedsiębiorstwach i instytucjach zlokalizowanych w Europie oraz na innych kontynentach.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi nabór na studia podyplomowe Transport i spedycja. Planowany termin rozpoczęcia studiów to październik 2017 roku.
Studia Operacyjno-Taktyczne to nowość w ofercie Akademii Sztuki Wojennej. Kierunek przeznaczony jest dla oficerów planowanych do wyznaczenia na stanowiska służbowe zaszeregowane do stopnia etatowego majora pionów funkcjonalnych dowódczego i sztabowego poziomu operacyjnego i taktycznego w strukturach narodowych i wielonarodowych w kraju i poza jego granicami.
Do 14 października trwa przedłużona rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.
Archibald proponuje studentom prawie 150 godzin angielskiego w cenie 590 zł przy zapisaniu się na kurs do 20 października. Kurs prowadzony jest w całości po angielsku i rozpoczyna się 30 października.
W październiku rusza wiele ciekawych kursów w Instytucie Austriackim w Warszawie. Są to, np.: PIĄTKI Z NIEMIECKIM, ÖSD Vorbereitung C1, POGADANKI PO NIEMIECKU, NIEMIECKI A1, Konwersacje, 1 SEMESTR W 7 TYGODNI, niemiecki dla maturzystów, kursy przygotowawcze do egzaminów ÖSD i wiele innych. Warto wejść na ich stronę, jeśli jest potrzeba nauki niemieckiego:)
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge KET, PET, FCE i CAE.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych Pedagogium uruchomiła 5 nowych kierunków studiów I stopnia: Filologię angielską, Fizjoterapię, Turystykę i rekreację, Wychowanie fizyczne oraz Kosmetologię.
Już dzisiaj startuje wielka impreza powitalna Galerii Północnej. Podczas „Wiśnionego otwarcia” na klientów czekają trzy dni wypełnione atrakcjami. W piątek pierwsza galeria handlowa na Białołęce zaprasza na spotkania z mistrzami gotowania – Magdą Gessler i Mateuszem Gasslerem oraz warsztaty kulinarne z Damianem Kordasem i młodymi laureatami programu MasterChef Junior. Pełen emocji dzień zakończy koncert Margaret.
Akademia Biznesu MDDP w Warszawie zaprasza na szkolenia branżowe.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Terapia pedagogiczna z edukacją daltońską i elementami systemu M. Montessori.
Do końca września, a w przypadku nowego kierunku „Biznes chiński – jak działać skutecznie w czasach jedwabnego szlaku” do końca października można składać aplikacje na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.
André Gide, laureat nagrody Nobla, powiedział kiedyś, że nie odkrywa się nowych lądów bez zgody na to, że na długi czas straci się z oczu brzeg. Podróż zawsze jest obarczona ryzykiem. Nie wszystko można dokładnie zmierzyć i zaplanować. Ważne jest, aby wiedzieć, skąd się wypływa i dokąd się zmierza.
Trwają zapisy na Podyplomowe Studia Bankowości i Finansów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Trwa rekrutacja na Podyplomowe Studia Rachunkowości Bankowej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Za niespełna tydzień 2 wydziały Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego będą gościły w swoich progach miłośników nauki.
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia podyplomowe Big Data – Inżynieria dużych zbiorów danych.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time prowadzi zapisy na kursy językowe rozpoczynające się jesienią 2017 roku.
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie nadal prowadzi rekrutację na semestr zimowy 2017/2018.
Centrum Języków Obcych Archibald w tym roku obchodzi 25 urodziny. Z tej okazji szkoła przygotowała 25% zniżki na wybrane kursy. Promocja trwa do 8 września.
Zdawałeś maturę poprawkową? Nie masz jeszcze wyników? Wyższa Szkoła Menedżerska przygotowała miejsca dla kandydatów, którzy drugi raz podchodzili do matury 2017.
Collegium Civitas przygotowało dla kandydatów oraz studentów promocję "Przyprowadź znajomego", która obowiązuje do 29 września 2017 roku.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
ChA_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura